O nas Co warto wiedzieć...
01

Działamy od 2009 roku

Nasz pierwszy turnus cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy regularnie organizować kolejne w okresie letnich wakacji oraz ferii zimowych.

 

02

wzrost zainteresowania

Możemy poszczycić się nieustannie powiększającą się liczbą przyjeżdżających i powracajacych "stałych" juz bywalców, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez przyjazdu do Karpacza.

03

Dzieci 10-16 lat

Przyjmujemy dzieci z zaburzeniami odżywiania, nadwagą oraz otyłością. Odchudzanie dzieci obejmuje zabawy, różnorodną aktywność ruchową, dietę, a także edukację.

04

Sport & Zwiedzanie

Obozy odchudzające dla dzieci zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie ograniczały się jedynie do ćwiczeń i diety, lecz dawały również szansę na poznanie ciekawych miejsc w samym Karpaczu i jego okolicach.

05

konsultacje z dietetykiem

Przeprowadzane w naszym ośrodku odchudzanie dzieci to także konsultacje z dietetykiem, który oprócz zbilansowania posiłków zapewnia specjalne zajęcia edukacyjne, mające na celu wyeliminowanie negatywnych nawyków jedzeniowych – dziecka i jego bliskich.

06

piękna lokalizacja

Ośrodek położony jest w Karkonoszach – wśród gór i lasów, z doskonałym dostępem do szlaków turystycznych i miejsc spacerowych, które wspomagają odchudzanie dziecka. Z kolei przy samym ośrodku w Karpaczu znajduje się plac zabaw, boiska do gier, wyciąg narciarski, a wewnątrz sala gimnastyczna oraz świetlice.

 
warning  W trakcie odchudzania niezwykle istotne jest regularne żywienie, stąd zapewniamy pięć smacznych, odpowiednio zbilansowanych przez dietetyka posiłków. Uzupełnieniem diety jest stały, nieograniczony dostęp do świeżych warzyw oraz wody mineralnej, które wyeliminują uczucie chwilowego głodu. Na wyróżnienie zasługuje też profesjonalny zespół wychowawców i rehabilitantów, a także ciągła opieka medyczna oraz pielęgniarska.